Tworzenie stron internetowych Kraków
oraz cała Polska

Wyceń swoją stronę www za pomocą naszej automatyzacji:

Projektowanie stron internetowych
Dla kogo tworzymy strony www?

Od ponad 7 lat Epic Agency zwiększa swoją pozycję jako wiodąca agencja interaktywna w Krakowie specjalizująca się w tworzeniu stron internetowych. Projektujemy strony www na zamówienie dla klientów z całego świata. Od instytucji państwowych, takich jak Instytut Mechaniki Górotworu Polskiej Akademii Nauk, przez duże przedsiębiorstwa, takie jak Animex,  kluby sportowe (jak TS Wisła Kraków), po małe firmy –  Epic Agency z oddaniem wykorzystuje swoje kreatywne umiejętności do tworzenia wysokiej jakości nowoczesnych stron internetowych. Niezależnie od wielkości firmy i jej celów związanych z budowaniem marki, nasza agencja interaktywna będzie współpracować z Tobą krok po kroku, aby stworzyć stronę internetową, która przyciągnie klientów do Twojego biznesu.

Projektowanie stron internetowych Kraków

Projektowanie stron www dla firm nieposiadających jeszcze strony

Nasza usługa tworzenia stron internetowych jest kompleksowym rozwiązaniem dla firm, które nie są jeszcze obecne w Internecie. Projektujemy nowoczesne i angażujące strony internetowe, które przyciągają potencjalnych klientów, a także pomagamy w wyborze nazwy domeny, usługi hostingowej i innych ważnych elementów, które składają się na stworzenie skutecznej strony internetowej. Nasz zespół ekspertów zapewnia profesjonalne doradztwo w zakresie optymalizacji witryny w celu uzyskania lepszych pozycji w wyszukiwarkach, zarządzania profilami w mediach społecznościowych i mierzenia sukcesu za pomocą analityki. Możesz liczyć na to, że przeniesiemy Twój biznes na wyższy poziom dzięki nowoczesnej stronie internetowej zaprojektowanej z myślą o najnowszych standardach branżowych.

Tworzenie stron internetowych Kraków

Tworzenie strony internetowej dla firm posiadających już stronę

Ponieważ trendy w projektowaniu stron internetowych zmieniają się na przestrzeni lat, ważne jest, aby ambitne firmy nadążały za duchem czasu i były liderem w prezentacji swoich produktów i usług w Internecie. Jeśli chcesz dzięki temu zdobyć przewagę konkurencyjną dla swojego biznesu – skontaktuj się z agencją interaktywną Epic Agency. Specjalizujemy się w projektowaniu stron internetowych dla firm, które chcą odświeżyć i unowocześnić prezentację swojej marki w sieci. Efektem końcowym naszych prac jest strona www z nowoczesnym i estetycznym wyglądem, intuicyjna w obsłudze dla użytkowników oraz która jest responsywna na wszystkich urządzeniach (od smartfonów, przez tablety po laptopy i komputery stacjonarne).

Budowanie stron www dla agencji reklamowych (jako podwykonawcy)

W Epic Agency projektowanie stron internetowych dla innych agencji reklamowych stanowi dużą część wykonanych przez nas realizacji. Współpracujemy z agencjami reklamowymi zarówno w kraju jak i za granicą, dostarczając rozwiązania w zakresie projektowania stron internetowych, które spełniają potrzeby ich klientów. Nasz zespół zapewnia dyskrecję, gdy jest to konieczne, aby klient docelowy nie dowiedział się, że Epic Agency była odpowiedzialna za budowę strony internetowej. Konsekwentnie oferujemy rozwiązania w zakresie projektowania stron internetowych opartych na WordPressie, które zadowalają zarówno agencję, jak i jej docelowego klienta.

Agencja interaktywna Kraków

Tanie strony internetowe

Rozumiemy znaczenie obecności w sieci nawet przy ograniczonym budżecie, dlatego dla firm potrzebujących prostej i minimalistycznej strony www stworzyliśmy markę webs4companies.com. Na stronie naszego drugiego brandu możesz znaleźć tanie strony internetowe, które pomogą Ci postawić pierwsze kroki w Internecie. Te tanie strony www są oparte na już zaprojektowanych modułach, więc otrzymujesz swoją stronę szybko i sprawnie. Dzięki naszej marce webs4companies.com możesz mieć pewność, że Twoja strona internetowa będzie widoczna bez względu na Twój mniejszy budżet.

Tworzenie stron internetowych
Nowoczesne i responsywne strony www

Rozumiemy, jak ważne dla firm jest posiadanie strony internetowej, która nie tylko świetnie wygląda, ale jest również łatwa w nawigacji. Dlatego nasz doświadczony zespół projektantów stron internetowych koncentruje się na tworzeniu stron internetowych, które zawierają zarówno nowoczesną estetykę, jak i prostą, intuicyjną dla użytkownika strukturę. Jesteśmy dumni z dostarczania najlepszych możliwych wyników dla naszych klientów – stron internetowych, które przyciągają potencjalnych klientów i pomagają przekształcać leady w sprzedaż.

Posiadamy ponad 8 lat doświadczenia w projektowaniu stron internetowych dla firm.

Epic Agency od samego początku istnienia marki specjalizuje się w tworzeniu stron internetowych dla firm. W tym czasie wykonaliśmy strony www dla Klientów z Krakowa, całej Polski oraz z zagranicy.

Zrealizowaliśmy ponad 300 projektów stron internetowych

Od początku istnienia agencji interaktywnej Epic Agency zrealizowaliśmy ponad 300 projektów stron internetowych. Dzięki dużej ilości zrealizowanych stron www posiadamy doświadczenie gwarantujące usługi na najwyższym poziomie.

Tworzymy strony internetowe oparte na WordPressie

Tworzone przez nas strony internetowe oparte są o system zarządzania WordPress. Dzięki temu rozwiązaniu nasze projekty stron www są bardzo łatwe w obsłudze, zarówno jeśli chodzi o zmianę treści na stronie, jak i dodawanie aktualności, nowych produktów lub przykładowych realizacji.

Projektowanie responsywnych stron internetowych

Wszystkie projektowane przez nas strony internetowe są responsywne. Oznacza to, że ich wygląd dostosowuje się do ekranu urządzenia na jakim są wyświetlane. Jest to obecnie jedna z najważniejszych cech nowoczesnych stron internetowych, ponieważ coraz więcej użytkowników przegląda strony www za pomocą smartfonów oraz tabletów.

Zapewniamy rok darmowej obsługi technicznej strony

Dla każdej stworzonej przez nas strony internetowej gwarantujemy rok darmowej obsługi technicznej strony. Na tę usługę składa się tworzenie kopii zapasowej strony oraz aktualizacja WordPressa, motywu oraz wtyczek na stronie. Więcej informacji na temat tej usługi można znaleźć na podstronie: obsługa techniczna strony internetowej.

Robimy szkolenie z obsługi strony www

Po zakończeniu budowy strony www przeprowadzamy szkolenie z jej obsługi dla wybranych przez zleceniodawcę osób. Szkolenie z obsługi strony stworzonej na WordPressie może odbyć się na dwa sposoby: w postaci szkolenia online lub w formie przekazania instrukcji video.

Tworzyliśmy strony internetowe oraz projekty graficzne
Dla dużych i małych firm

Zaprojektowaliśmy nowoczesne strony internetowe oraz estetyczne projekty graficzne
zarówno dla różnej wielkości przedsiębiorstw, jak i dla stowarzyszeń oraz instytucji państwowych.

Potrzebujesz nowoczesnej strony internetowej dla swojej firmy?
Wyceń swoją stronę www za pomocą naszego zautomatyzowanego formularza!

DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ
w budowę nowoczesnej strony internetowej?

W dzisiejszych czasach strony internetowe firm funkcjonują w świadomości konsumentów jako miejsce, w którym
bez problemu można znaleźć między innymi informacje o firmie, jej produktach oraz dane kontaktowe..

Nowoczesna strona internetowa podkreśla profesjonalizm firmy

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Często pierwszy kontakt Klienta z marką odbywa się za pośrednictwem Internetu. Dlatego warto zadbać, aby firmowa strona internetowa odzwierciedlała profesjonalizm przedsiębiorstwa. Dlatego warto zlecić projektowanie strony www do firmy z dużym doświadczeniem.

Agencja interaktywna Kraków
Agencja interaktywna Kraków

Projekt strony www firmy jest jednym z elementów budujących jej wizerunek.

Wizerunek firmy w Internecie kreowany jest głównie przez jej stronę internetową. Profesjonalna strona www pokazuje Klientom czy mają do czynienia z firmą o ustabilizowanej sytuacji na rynku, czy też z firmą, której sytuacja nie pozwala zainwestować w swój branding.

Nowoczesna strona internetowa zwiększa wiarygodność przedsiębiorstwa

Posiadanie profesjonalnej strony www buduje wiarygodność firmy zarówno w oczach potencjalnych Klientów, pracowników oraz kontrahentów.

JAK WYGLĄDA PROCES
Tworzenia strony internetowej?

Proces tworzenia strony internetowej dla firm w naszej agencji interaktywnej składa się z zaprezentowanych niżej etapów.

Rozmawiamy o projekcie,
o potrzebach i oczekiwaniach Klienta.

Na podstawie uzyskanych informacji wyceniamy projekt strony www.

Po akceptacji wyceny oraz otrzymaniu zadatku przygotowujemy wizualizację strony głównej.

Po ustaleniu ostatecznego wyglądu strony głównej przygotowujemy wizualizacje podstron.

Wdrażamy stronę internetową na naszym serwerze.

Po akceptacji wyglądu działającej strony www i otrzymaniu pozostałej części wynagrodzenia przenosimy stronę na domenę Klienta..

Przeprowadzamy szkolenie z obsługi strony internetowej.

Zapewniamy rok darmowej obsługi technicznej strony internetowej.

Potrzebujesz nowoczesnej strony internetowej dla swojej firmy?
Skorzystaj z naszego formularza, który automatycznie wygeneruje Ci ofertę cenową.

NASZE ZREALIZOWANE PROJEKTY
Stron internetowych dla firm

W portfolio umieszczone są przykładowe, zaprojektowane przez nas, responsywne strony internetowe dla firm.

ZPD Makuch

SoInvest

LOTR: Rise to War

Heute

AllSafe

Agencja ŻYCIE

Tworzenie stron internetowych oraz inne
Nasze usługi marketingu cyfrowego

Nasza agencja interaktywna jest doskonałym partnerem dla firm, które chcą rozwijać swoją obecność w Internecie. Nasze usługi obejmują wiele aspektów marketingu cyfrowego, w tym projektowanie i tworzenie stron internetowych, projektowanie graficzne, zarządzanie mediami społecznościowymi i marketing treści. Możemy pomóc firmom w tworzeniu tożsamości marki i zautomatyzować wiele czasochłonnych procesów, aby zwiększyć wydajność i produktywność. Dzięki naszej wiedzy właściciele firm mogą skupić się na optymalizacji strategii w celu osiągnięcia trwałego sukcesu w stale zmieniającym się krajobrazie cyfrowym.

Projektowanie graficzne materiałów reklamowych

Epic Agency jest firmą zajmującą się nie tylko projektowaniem i tworzeniem stron internetowych, ale również tworzeniem innych projektów graficznych. Rozumiemy, że posiadanie profesjonalnego wizerunku jest ważne dla każdej firmy. Dlatego w naszej ofercie znajduje się również tworzenie projektów logotypów, wizytówek, katalogów, folderów, plakatów i innych materiałów reklamowych, które skutecznie odzwierciedlają tożsamość marki i przekaz klienta. Nasz zespół profesjonalistów ma innowacyjne pomysły, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej firmy.

Agencja interaktywna Kraków

Content marketing

Content marketing staje się coraz bardziej popularnym sposobem dla firm, aby przyciągnąć nowych klientów. W naszej agencji interaktywnej tworzymy treści, które pomagają zwiększyć widoczność w wyszukiwarkach (na podstawie wybranych słów kluczowych), poprawić ranking witryny i wzmocnić wizerunek marki jako eksperta w danej dziedzinie. Content marketing polega na tworzeniu wartościowych treści związanych z Twoim produktem lub usługą, które mogą przyciągnąć zainteresowanych danym tematem użytkowników, a co za tym idzie mogą wygenerować dodatkowe leady. Poprzez strategiczne umieszczanie tych treści na wielu platformach, w tym w mediach społecznościowych, blogach i artykułach, możesz dotrzeć do potencjalnych klientów, którzy pierwotnie mogli nie mieć kontaktu z Twoją firmą. To świetny sposób na utrzymanie kontaktu z odbiorcami i zapewnienie, że Twoi potencjalni klienci poznają Twój profesjonalizm. Marketing treści pozwala na stworzenie pozytywnego wizerunku marki, dzięki czemu nie tylko stajesz się firmą zauważaną, ale taką, która wywiera trwałe wrażenie na swoich konsumentach.

Automatyzacje procesów w firmie za pomocą platformy Make

Automatyzacja zrewolucjonizowała sposób prowadzenia działalności przez firmy. Automatyzujemy procesy w firmach, aby pomóc im zaoszczędzić czas i pieniądze poprzez usprawnienie żmudnych, powtarzalnych czynności. Nasz zespół wykorzystuje platformę Make z jej wartościowymi integracjami, aby przekształcić sposób działania organizacji. Poświęcamy się wprowadzaniu innowacji i ulepszaniu istniejących narzędzi, aby pomóc stworzyć bardziej wydajny przepływ pracy dla firm na całym świecie. Dzięki naszemu rozwiązaniu do automatyzacji, firmy mogą uwolnić zasoby, zwiększyć produktywność i zwiększyć satysfakcję klientów.

Obsługa mediów społecznościowych

Posiadanie silnej obecności w mediach społecznościowych jest kluczowe dla każdej firmy w dzisiejszej erze cyfrowej. Dlatego jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym klientom zautomatyzowane rozwiązania wykorzystujące AI, które pomagają budować i utrzymywać silną markę na popularnych platformach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram i LinkedIn. Nasze zaawansowane, a jednocześnie przyjazne dla użytkownika usługi ułatwiają firmom każdej wielkości korzystanie z potęgi mediów społecznościowych. Projektujemy wyróżniające się strategie oparte na celach firmy i dostosowujemy posty specjalnie do każdej platformy. Nasz zespół zapewni monitoring postów i treści, a także elementy graficzne powiązane z Twoim brandem, które wyróżnią Twoją firmę na tle konkurencji. Nasze rozwiązania dają pewność, że Twoja marka będzie żyć w mediach społecznościowych.

ILE KOSZTUJE
Strona internetowa?

Wielu przedsiębiorców zastanawia się ile kosztuje strona internetowa. Niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi, gdyż każdy projekt jest wyceniany przez nas indywidualnie. Na jego cenę składają się między innymi takie czynniki jak: wielkość strony, ilość wersji językowych oraz funkcjonalności strony. Jeśli chcesz poznać cenę swojej strony internetowej skorzystaj z naszego zautomatyzowanego formularza wyceny.

Cena profesjonalnej strony internetowej zaczyna się
od 4499 zł netto

Naszą główną usługą są zaprojektowane przez naszego grafika, indywidualne projekty stron www. Cena strony internetowej uzależniona jest od wielkości i skomplikowania projektu.

Cena zbudowania landing page’a zaczyna się
od 3599 zł netto

Tworzymy profesjonalnie zaprojektowane strony typu landing page. Głównym celem tego typu strony www jest uzyskanie założonego na starcie celu (konwersji).

Cena taniej strony internetowej zaczyna się
od 1999 zł netto

Nasza druga marka tanich stron internetowych
dla firm zajmuje się tworzeniem prostych stron modułowych. Więcej informacji o tych stronach znajduje się pod poniższym linkiem.