NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
NA TEMAT STRON INTERNETOWYCH

Dowiedz się więcej o sposobie pracy naszej agencji interaktywnej!

Jak szybko powstanie moja strona internetowa?

Szczegółowy termin wykonania strony możemy przedstawić w przypadku uzyskania od Państwa informacji na temat planowanego terminu rozpoczęcia prac. Proste strony wizytówki dla firm jesteśmy w stanie zrealizować nawet w terminie 2 tygodni od dostarczenia przez Klienta wszystkich potrzebnych materiałów. Duże wpływ na czas realizacji projektu ma szybka decyzyjność osób odpowiedzialnych za projekt ze strony Klienta.

Jakie materiały od strony klienta są potrzebne do stworzenia strony internetowej?

Aby zacząć prace nad Państwa stroną, potrzebujemy wszystkich treści (tekstów) jakie mają znaleźć się na stronie www oraz logo Państwa firmy. Potrzebujemy również informacji o zdjęciach, które mają pojawić się na stronie – czy mają Państwo swoje zdjęcia czy chcą Państwo skorzystać z banku zdjęć.

Czy muszę kupić zdjęcia na stronę www?

Kupno zdjęć i obrazków z banku zdjęć jest wliczone w cenę projektu.
Istnieje możliwość wykonania sesji zdjęć (biznesowych, produktowych) u profesjonalnego fotografa z którym współpracujemy – jest to usługa dodatkowo płatna.

Czy na mojej stronie internetowej będzie możliwość zarządzania treścią (np. dodawanie zdjęć, zmiany w tekście)?

Tak, jest taka możliwość – tworząc strony internetowe korzystamy z systemu zarządzania treścią WordPress. Jest to jeden z najpopularniejszych systemów CMS na rynku, który pozwala na zarządzanie treścią w łatwy sposób.

Czy strona www będzie dostosowywać się do urządzeń mobilnych – telefonów, tabletów?

Tak, wszystkie strony projektowane przez Epic Agency są responsywne – czyli dostosowują się do urządzeń mobilnych.

Czy moja strona będzie pozycjonowana w Google?

Nasza firma nie zajmuje się pozycjonowaniem stron www. Jednakże system WordPress z którego korzystamy jest przyjazny pozycjonowaniu.

Tworząc strony internetowe dbamy o takie standardy jak – zachowanie struktury nagłówków, dodawanie meta tagów do podstron, optymalizacja szybkości ładowania strony.

Czy strony internetowe wykonywane przez waszą firmę objęte są wsparciem technicznym

Tak, oferujemy bezpłatne wsparcie techniczne przez rok od powstania strony.
W ramach wsparcia oferujemy: aktualizacje strony www, naprawianie ewentualnych błędów, wsparcie przy problemach z zarządzaniem treścią na stronie.

Czy Epic Agency pomaga w rejestracji domeny i wyborze hostingu?

Tak, oczywiście – pomagamy naszym Klientom w wyborze odpowiedniej nazwy dla strony www, rejestracji domeny i wyborze hostingu, który spełnia Państwa wymagania.

Czy zajmujecie się tworzeniem sklepów internetowych?

Nie, nie zajmujemy się tworzeniem sklepów internetowych. Tworzymy nowoczesne, responsywne strony informacyjne, które mają na celu utrwalić profesjonalny wizerunek firmy w Internecie. Jednakże współpracujemy z firmami, które wykonują sklepy internetowe.

Mam małą firmę – czy opłaca mi się kupować stronę internetową?

Tak! Coraz więcej osób ocenia wiarygodność i profesjonalizm firmy przez pryzmat jej strony internetowej – dlatego nawet małej firmie opłaca się posiadać nowoczesną, atrakcyjną wizualnie stronę www.
Strona internetowa stanowi świetną podstawę do działań marketingowych, szczególnie przy rozpoczęciu działalności – informacje najszybciej rozprzestrzeniają się w Internecie.

Czy tworzycie strony internetowe tylko dla firm z Krakowa i okolic?

Obszar naszego działania to nie tylko Kraków – tworzymy strony internetowe dla firm z całej Polski, a również dla Klientów zagranicznych.